Jacek Poniedziałek

6,6
5 107 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Poniedziałek

oglądałem własnie powtórkę kuby wojewódzkiego na TVN7 i jednym z gości był Jacek poniedziałek i powiem szczerze że że jak dla mnie to jest idota, śmiał się z byle czego, suszył ząbki i za bardzo chciał pokazać że jest luźny. Taki chyba "typowy" gej...

benek_9

A jak wygląda typowy heteroseksualista ?

Bo mi sie zdaje ze typowej odpowiedzi nie znajdziesz, chyba ze bawisz się w stereotypy

benek_9

Jego pierwszy raz u Kuby był pod tym względem lepszy, polecam. To, o czym piszesz, też zwróciło moją uwagę. Wydało mi się smutne, bo jest pochodną opresyjności naszego społeczeństwa. Gej musi się bardzo starać, być bardzo cool, żeby go ogół zaakceptował. Z reguły wychodzi w takiej sytuacji sztuczny i nieswój, przerysowany. Smutne dla mnie. Takie posty jak Twój, tylko te postawy wzmacniają i utwierdzają, więc jeśli nie chcesz być otoczony przez "idiotów" w sensie, o którym piszesz, milcz.

Klee

nie nalezę do ludzi, którzy dyskryminują homoseksualistów,a już napewno nie oceniam ich pod względem orientacji, chodzi mi tylko o to że pan poniedziałek wydawał się robić wszystko wbrew swojej naturze, swojej osobowości, wyglądało to strasznie sztucznie, a jak widzieliście określenie typowy znalazło się w cudzysłowie, a to też coś znaczy i nie chodzi tu o to że uważam każdego geja za idiotę.
P.S. nie rozumiem sensu oraz intencji ostatniego zdania mojego przedmówcy....

benek_9

No to jesteśmy kwita, bo ja nie pojmuję, jak można napisać taki post jak Twój inicjalny i deklarować przy tym postawę tolerancyjną wobec gejów. A moje ostatnie zdanie komunikuje rzecz dość prostą - im mniej będzie dezaprobaty dla inności, tym bardziej naturalni będą ci inni. A mniej będę sztuczni, bo bardziej będą mogli być sobą.

Klee

im mniej będzie dezaprobaty dla inności, tym bardziej naturalni będą ci inni. A mniej będę sztuczni, bo bardziej będą mogli być sobą
czyli Poniedziałek zachował się jak idiota (uważam, ze on często się tak zachowuje, a dodatkowo myśli, że jest ekspertem, a jest głupiutki) bo przewidywał, ze inni go nie tolerują?
Powinniśmy go zatem lubić, bo inaczej będzie zachowywał sie jak idiota?

Klee

a jak przyszedł cejrowski do wojewodzkiego to miał niby lepiej, Wojewódzki chciał z niego zrobić wała, ale wiadomo nie udało mu się. Poniedziałek to przynajmniej miał wielką przychylność prowadzącego, a że jej nie bardzo potrafił wykorzystać, to już idzie na jego konto

bulls2010

Bo z Cejrowskiego nie trzeba robić wała - on to sam zrobi najskuteczniej.

benek_9

nic i nikt nie może byc już głupszy od Dody

basik_12

hahaha basik_19 idealna puenta ;)

basik_12

Może - np, partia kaczynskiego.

użytkownik usunięty
benek_9

Wojewódzki w sumie też śmieje się z byle czego i ciągle pokazuje, jaki jest "luźny"
no widoznie z niego też "typowy" gej.

użytkownik usunięty

Lol, to nie moj post!!!!

benek_9

idiota to mało powiedziane, po prostu ciul

benek_9

Idiota występuje jako gość w programie idioty - to ciekawe!

benek_9

Znaczy co - lepiej być ponurym, spiętym i pilnować się, by za często się nie śmiać - bo można być uznanym za geja?...

O zakład idę, że gdyby koleś się do orientacji nie przyznał, to byś tego nie napisał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones