PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105988}
6,1 2 050
ocen
6,1 10 1 2050
Przemiany
powrót do forum filmu Przemiany

Dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

Niewątpliwie największym plusem filmu jest rola Mai Ostaszewskiej. Także Katarzyna Herman pokazuje, co potrafi. Tego samego nie można niestety powiedziec o Jacku Poniedziałku i Marii Maj - grają drętwo, wypowiadają swe kwestie bez żadnych emocji. Może to wina dialogów, nienaturalnych i miejscami pretensjonalnych, ale jak wspomniałem wcześniej, Ostaszewska i Herman dają sobie z nimi radę. Również zdjęcia pozostawiają sporo do życzenia. Ale ogólnie rzecz biorąc "Przemiany" to dobry film o kłamstwach, wzajemnych pretensjach etc.

Bodil

Moze prawda ale jestem w trakcie projekcji i to co tam sie dzieje to juz troche ekstremelne sytuacje. Na miejscu glownego bohatera ewakuowalbym sie z tamtad najszybciej jak sie da.

Alan83

No cóż.Film trwa a ty piszesz ten post!...leci w telewizji publicznej(więc nie ma reklam) a ty patrzysz sie w monitor a nie oglądasz go.Film jest całością. Skoro nie umiesz ich oglądać to bądź honorowy i usuń swój nick z Filwebu. To tak jakbyś o

Bodil

Sek w tym, ze Katarzyna Herman NIE POKAZUJE, a bynajmniej...
tyle co nic!!

kolgejts

Niestety nie potrafię zrozumieć co wszystkim podoba się w tym filmie...
Gdzie się podziało dobre, polskie kino??

po 2: obserwuje ostatnio wysyp gatunku "dramat psychologiczny" w polskich filmach. Jak tak oglądam kolejne, to czasem wydaje mi się że reżyser nie wiedząc o co mu właściwie chodziło i do jakiego gatunku można go zaklasyfikować, puszcza takie coś jako "dramat psychologiczny"... Ja tam nie wiedziałam nic co mogłoby mieć wspólnego z dramatem psychologicznym.
Poza tym nie rozumiem sensu i przesłania tego filmu. Nie wiem po co powstał. Chyba tylko z nudy i braku dobrych pomysłów.
Ponadto ciężko było mi nie usnąć na tym filmie. Jako że zawsze obiecuję sobie że jaki by to film nie był, obejrzę do końca-tak też zrobiłam. A jednak-czas ten był stracony...

ocenił(a) film na 3
Bodil

jak to był film psychologiczny to prędzej mi doniczka urosnie na głowie. Ten film absolutnie nic nie wnosi. Początek dobry i zawiera materiał na ową "przemianę" bohaterów. A tak mamy Modę na sukces w pseudo - melancholijnym wydaniu. Generalnie dobra role Hermann co do reszty to słabizna podciągnięta do przeciętnosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones